Tag "Berat Gjimshiti"

E dashura e Berat Gjimshitit xheloze për Aferdita Dreshjan. Ja si e qetëson futbollisti (Foto)

Fati nuk ka qenë në anën tonë pasi kemi humbur dy ndeshje, një me Zvicrën dhe një me Francën. Para nisjes për Francë, djemtë e Kombëtares kanë qenë në ethe,

E la jasht Kombëtares në Europian, Berat Gjimshiti ka një mesazh për De Biasin

Berat Gjimshiti i ka dërguar nëpërmjet rrjeteve sociale një mesazh mjaft thumbues Xhani De Biazit, i cili e la jashtë listës përfundimtare për pjesëmarrjen në Euro 2016. “Ndonjëherë jeta nuk

Një tjetër futbollist i kombëtares kalon në Seria A

Pak ditë pasi Zyrihu në kampionatin zvicerian e pezullon mbrojtësin shtatlartë të Kombëtares shqiptare, Berat Gjimshiti, 23- vjeçari arrin akordin për të luajtur në një ligat më të forta në