Tag "berat buzhala"

Kërcënohet me jetë gazetari i njohur, Berat Buzhala (foto)

Drejtori i Gazetës Express në Kosovë, Berat Buzhala ka marrë kërcënime me vrasje nga një person i quajtur Fitim Boshnjaku. Në mesazhet kërcënuese që ia ka dërguar, Boshnjaku ka kërkuar

Gazetari Berat Buzhala i kërkon dorëheqjen Ramës: Largohu një orë e më parë…

Gazetari dhe analisti i mirënjohur në hapësirën shqipfolëse, Berat Buzhala, ka dhënë një intervistë ekskluzive për gazetën “Koha jone”. Ai thotë se Edi Rama duhet të rrëzohet nga pushteti, ndërsa