Tag "beqare"

Femrat e kësaj shenje zakonisht mbeten beqare

Femra Bricjap. Qëndrimi e saj ndaj jetës është real. E do qëndrueshmërinë. Vlerëson vetëm ata njerëz të cilët kanë vlera të caktuara në harmoni me kuptimet e saj. Në jetë

Vetëvritet se të gjithë miqtë e saj po martoheshin

Qëndrojini pranë mikeshave tuaja pasi të martoheni! Një 31-vjeçare i dha fund jetës, pasi të gjithë miqtë e saj po martoheshin, ndërsa ajo ishte ende beqare. Britanikja Danielle Saul u

Jennifer Lopez: Jam më e lumtur beqare (Foto)

Është një prej femrave më të bukura në planet e cila dëshirohet nga shumë meshkuj, por Jennifer Lopez, teksa po pozonte për revistën “InSyle”, pohon se ka hequr dorë nga

Si është të jesh beqare 30, 40, dhe 50 vjeç?!

Mosha 30-vjeç Mund të gjendeni vetëm pas një historie të gjatë, e cila mund të ketë zgjatur prej “shekujsh” ose sepse historitë që keni pasur deri më tani kanë qenë

Ja 14 bukuroshet shqiptare, ende beqare (Foto)

Edhe pse janë të bukura dhe të sukseshme, duket se në dashuri nuk i ecën fati. Ja 14 bukuroshet shqiptare që ende janë beqare, në pritje të princit të kaltër.

JLo: Jam mirë beqare

Jennifer Lopez ka deklaruar se miqtë e saj janë të angazhuar për t’i gjetur një partner të ri në mënyrë që të martohet sërish. “Miqtë po mundohen shumë të më

Katy Perry sërish beqare

Katy Perry dhe John Mayer janë ndarë, raportuan të mërkurën mediat rozë. Sipas burimeve të sigurta, këngëtarja 29-vjeçare vendosi që të mbyllte lidhjen me muzikantin 36-vjeçar gjatë ditëve të fundit.

Lindsay Lohan: Jam beqare

Lindsay Lohan ka mohuar se është e lidhur me modelin 23-vjeçar Christian Arno Williams dhe ka konfirmuar se është beqare. Aktorja 27-vjeçare tha për një radio australiane: “Nuk kam të

Cyrus: Jam një beqare e lumtur

Ajo u nda vetëm pak kohë më parë nga i fejuari (aktori Liam Hemsëorth) dhe kishte zëra se po e përjetonte shumë keq këtë ndarje, por duket se tashmë Miley

Swift: Gjithë jetën beqare

Tylor Swift ka deklaruar se do të qëndrojë gjithë jetën beqare. Në një intervistë për revistën “Wonderland”, 23-vjeçarja ka folur për tipin e saj të vështirë, stilin e jetës dhe