Tag "beqar"

Steve Bergstrom beqari që kërkonë të dashur në maratonë

Motive për të cilat njerëzit vendosin të marrin pjesë në një maratonë janë të shumta: Në rastin e Steve Bergstrom, ai mori pjesë në maratonë për të gjetur të dashur.

DiCaprio i shtohet zyrtarisht të famshmëve beqar

Leo dhe modelja 22 vjeçare Toni Garrn janë parë shpesh bashkë në pushime dhe nëpër rrugët e Los Angeles, por janë munduar shumë të mbajnë lidhjen e tyre private dhe

Balotelli “beqar” zyrtarisht (FOTO-LAJM)

Pas publikimit të lajmit mbi ndarjen e Mario Balotellit nga e fejuara, Fanny Negusha ka ndryshuar statusin nga “e lidhur” në “beqare” në Instagram. Mesa duket ndarja mes sulmuesit të

Beqar për festat e fundvitit, edhe kjo është pozitive

Festat e fundvitit tashmë janë shumë pranë dhe këto ditë planet se si do ti kalojmë janë në rend të ditës. Shumë mendojnë ti kalojnë këto ditë me partnerin, në