Tag "benzwema"

Benzema: Kënaqësi të lavdërohesh nga Ronaldo

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema i cili aktualisht do të jetë i angazhuar me Kombëtaren e Francës, ka bërë një ndalesë të shkurtër para hipjes në avion dhe ka