Tag "benzu"

Kamëz, “Benz-i” përplaset me kamionçinën, 5 të plagosur

Një aksident me pasojë 5 të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në Kamëz. Një automjet tip “Benz” dhe një kamionçinë janë përplasur me njëra-tjetrën. Policia ka mbërritur menjëherë