Tag "benzine"

Lyen trupin me benzinë pranë Ambasadës Amerikanë

Policia arrin të parandalojë një ngjarje të rëndë. Një person i moshës 53 vjeç banues në Tiranë ka lyer trupin me benzinë në Rrugën e “Elbasanit”, në afërsi të Ambasadës

Shkodër, nusja bëhet me nerva! Tenton të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Stajkë në Shkodër, ku nusja ka tentuar të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën

Tronditëse! Një burrë tenton të djegë veten në mes të Tiranës

Një i moshuar tenton të djegë veten me benzinë në mes të Tiranës Ngjarja ka ndodhur sot paradite në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, para Piramidës. I moshuari Qazim Gapi ka

Nuk duronte vetminë, vetëdigjet me benzinë 60-vjeçarja në Berat

Një 60-vjeçare i ka vënë flakën vetes në qytetin e Beratit në kushte të rënduara psikologjike. Mësohet se gruaja që është vetëdjegur me benzinë është Adriana Gjika. Ngjarja ka ndodhur

I vë flakën vetes me benzinë, rrezikon jetën i moshuari

Një i moshuar në qytetin e Sarandës i ka hedhur benzin trupit të tij dhe më pas i ka vënë flakën. Ngjarja kandodhur dje pasdite ku një 65 vjeçar ka

Tentoi të digjte të moshuarin me benzinë, arrestohet 57 vjeçarja

Policia e Tiranës ka arrestuar një grua pasi tentoi që t’i vinte flakën një të moshuari. Policia e Tiranës ka bërë të ditur se, në pranga ka përfunduar shtetasja Afërdita

8 muaj pa drita, 20 persona mes tyre fëmijë kërcënojnë se do digjen me benzinë

20 persona, mes tyre edhe fëmijë kërcënojnë se do të digjen me benzinë sepse kanë disa muaj pa energji elektrike. Ngjarja po ndodh në këto momente tek ish-konviktet e Institutit

Itali, 27-vjeçari shqiptar tenton të djegë me benzinë nënën e tij

Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar pasi tentoi t’i vinte zjarrin nënës së tij. Ngjarja ka ndodhur në San Giorgio (Piacenza). 27-vjeçari i arrestuar pasi i ka hedhur

Tiranë, burri tenton të djegë gruan me benzinë

Efektivët e policisë së kryeqytetit kanë vënë në pranga një burrë, i akuzuar për tentativë vrasje. Pak pas mesnatës së lënë pas u bë arrestimi në flagrancë i 47 vjeçarit

Makinat e policisë 5 litra benzinë në ditë, vështirësi edhe për patrullimet

Vrasja e biznesmenit Artan Santo ka nxjerrë në dritë edhe shumë prapaskena dhe probleme, të cilat uniformat blu i hasin çdo ditë. Problemi më i madh që u evidentua dhe

Arrestohen 2 të përndjekurit para Kuvendit2 former persecuted persons arrested in front of Parliament

Policia e Tiranës ka shoqëruar paraditen e sotme në komisariat dy shtetas që po përpiqeshin të shkaktonin trazira përpara nisjes së seancës parlamentare për votimin e tri ligjeve. Shtetasit Skënder