Tag "Benfica-Chelsea"

Benfica-Çelsi, sot finalja e Europa League

Do të luhet sot në mbrëmje finalja e Europa League mes Benfica-s dhe Çelsit, të cilët do të kërkojnë të ngrenë trofeun e dytë për nga rëndësia në Evropë për