Ylli i futbollit Messi prezanton dy yjet e tij

Lionel Messi, një futbollist i jashtëzakonshëm në fushën e lojës dhe një baba model jashtë saj.

Fituesi i 5 “Topave të Artë” e shfrytëzon gjithë kohën e lirë për ta kaluar me familjen e tij. Sulmuesi argjentinas dhuron për të gjithë fansat një moment privat me dy djemtë, Thiago dhe Mateo, foto e postuar në faqen zyrtare në “Instagram” të bashkëshortes së tij, Antonella Roccuzzo, e cila bashkëngjitur fotos shkroi: “Ata janë jeta ime”.

Bukuroshja argjentinase është përherë e më aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston edhe foto nga jeta private e yllit të Barcelonës.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *