VIDEO/ Vllaznia bie nga kategoria? Aktori i madh shpërthen në lot gjatë intervistës

VIDEO/ Vllaznia bie nga kategoria? Aktori i madh shpërthen në lot gjatë intervistës

Vllaznia është shumë pranë rënies nga kategoria superiore dhe vetëm matematika mban gjallë shpresat e shkodranëve.

Gjatë një interviste për “Supersport” edhe aktori i madh Besnik Çinari shpërthen në lot për Vllazninë.

“Këtë nuk ua kishim borxh. Vetëm këtë nuk mund ta duroj…”, thotë ndër të tjera aktori që nuk i mban dot lotët.