Të ngjisësh dhe zbresësh malin me BMX (Video)

Të ngjisësh dhe zbresësh malin me BMX (Video)

Danny MacAskill, çiklisti profesionist me origjinë nga Skocia, ka realizuar një video duke ngjitur me biçikletë vargmalin Cuillin në Ishullin e Largët.

Shikoni çmendurinë e çiklistit në këtë video.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *