Skënderbeu shpartallon Flamurtarin, ia del edhe Partizani

Skënderbeu dhe Partizani kanë fituar takimet përkatëse duke vijuar të mbeten në krye të Superligës me të njëjtën diferencë pikësh.

Juglindorët treguan supermacinë e tyre në Korçë, ku shkatërruan me shifrat e thella 5-1, Flamurtarin.

Golat për të besuarit e Josës u shënuan nga Radas, Adeniyiyi dhe Salihi, i cili shkëlqeu në këtë takim duke shënuar një tripletë. Goli i nderit për kuqezintjë nga Vlora u shënua nga Lushtaku.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *