Shqipëria e Italia duke u stërvitur në fushë (Video)

Shqipëria e Italia duke u stërvitur në fushë (Video)

Edhe 30 minuta dhe Kombëtarja e Shqipëri dhe Italisë do të nisin përballjen mes tyre në fushën e stadiumit ‘Loro Boriçi’.

Që prej rreth 30 minutash, të dyja skuadrat kanë zbritur në fushën e blertë duke u stërvitur dhe nxehur para nisjes finale të ndeshjes.

Më poshtë keni pamje nga momentet e stërvitjes:

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *