Republica: Berisha largohet nga Lazzio

Sipas lajmvete të fundit të përhapura në mediat italiane, thuhet se Etrit Berisha do të largohet nga Lacio. Berisha siç duket nuk po gjen hapësirat e duhura te Lacio dhe ka kërkuar largimin.

Gazeta ‘Republica’ shkruan Berisha është ndër lojtarët e parë që do të largohen nga ekipi i “Të Kaltërve”.

Ajo vazhdon me shkrimin ku thotë se: “Skuadra italiane ka pranuar kërkesën e Etritit për largim dhe do të shqyrtojë ofertat që do të vijnë pas Kampionatit Evropian “Francë 2016”.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *