Cristiano Ronaldo për të fituar nuk kursen as të birin (Video)

Duket se pas disa vitesh do të shikojmë një tjetër Cristiano Ronaldo në aksion, siç tregon edhe kjo video. Sulmuesi i Real Madrid ka zhvilluar një sfidë me djalin e tij Cristiano Jr.

Në oborrin e shtëpisë. Siç pritej, Ronaldo ka treguar se është një trajner shumë kërkues dhe një rival i pamëshirshëm, duke siguruar një avantazh 2-0. Por, pas këshillave të marra nga babai i tij, i riu ka goditur shënjestrën me një gjuajtje të bukur.

http://

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *