Cana flet para lamtumirës: Ja pse u detyrova të lë futbollin

Cana flet para lamtumirës: Ja pse u detyrova të lë futbollin

Mbrëmja e sotme për Lorik Canën do të jetë emocionuese dhe natyrisht e paharrueshme. Kapiteni do t’i japë lamtumirën zyrtare Kombëtares në vigjilje të sfidës historike Shqipëri-Itali.

“Kombëtarja ka qenë një faktor bashkimi për të gjithë shqiptarët. Ata kanë qenë gjithmonë me ne, dhe kanë bashkuar gjitha trevat. Problemet e shëndetit më kanë detyruar që ta lë më herët futbollin”, thekson Loriku.

Për mungesën e “Tifozave Kuqezi”, Cana tha: “Për mua të gjithë tifozët e Kombëtares janë të njëjtë si “Tifozat Kuqezi”, por më vjen keq që sot nuk do të jenë në stadium”.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *