Zbulohet urimi i Noizyt për Xhensilën e Besin

Zbulohet urimi i Noizyt për Xhensilën e Besin

Martesa e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut është bërë pa dyshim njëri prej lajmeve më të mëdha në Shqipëri.

Çifti i dhanë fund beqarisë në një ceremoni martesore përrallash, por tek tani reperit Noizy, që është edhe mik i çiftit, i është kujtuar për t’ia uruar martesën.

Për këtë ai ka zgjedhur fjalët më të mira duke shkruar:

“Urime o bisha @bes_kallaku. U trashegofshi me jete te gjate. Cifti me i mir ne bote. @xhensilamyrtezaj”.

Duhet theksuar në fakt se kjo nuk është faqja zyrtare e Noizyt, por me shumë gjasa menaxhohet nga njerëzit e reperit të njohur shqiptar.

Noizy është i zënë kohëve të fundit pasi që është bërë edhe aktor duke luajtur në një film ku luan edhe miku i tij aktori Blerim Destani.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *