Zbulohet lidhja e dashurisë së Olta Bokës me djalin e deputetit

Zbulohet lidhja e dashurisë së Olta Bokës me djalin e deputetit

Këngëtarja e njohur Olta Boka është mjaft e rezervuar për sa i përket jetës private. Ajo nuk e ka mohuar faktin se është në një lidhje, por nuk preferon të tregojë më shumë detaje.

Gjithsesi, Panorama ka publikuar foto të këngëtares teksa shijon pushimet së bashku me të dashurin e saj.

Partneri i Olta Bokës quhet Iv Rrrokaj, dhe është djali i deputetit të LSI-së Shezai Rrokaj.

Çifti shfaqen mjaft të dashuruar në foto, teksa i dhurojnë puthje njëri-tjetrit.

Disa kohë më parë, e ftuar tek “Rudina”, Olta tregoi se martesa është në planet e saj të afërta, çfarë na bën të mendojmë se lidhja e tyre tashmë është konsoliduar.

8070b75d37c93f0a15c7d067c916c347

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *