Xhensila dhe Besi martohen më 1 shtator

Xhensila dhe Besi martohen më 1 shtator

Zbulohen ftesat dhe bashkë me to data e dasmës së Besit dhe Xhensilës. Dihet që ata do të martohen në fillim të shtatorit dhe do të organizojnë dy dasma.

Kur artizania e njohur e ftesave, Olga, publikon në profilin e saj disa ftesa me inicialet Xh dhe B dhe datën 1 shtator nuk kemi si të rezistojmë pa menduar që janë ftesat e çiftit.
Në foto shfaqen zarfet që kanë një pamje klasike dhe luksoze. Në ta janë shkronjat Xh dhe B, data 1 shtator dhe disa trëndafila. Ngjyra e artë mesa duket ka qenë zgjedhja e çiftit të njohur për ftesat.

Tashmë ato janë gati për t’u shpërndarë, të shohim nëse ndonjë i ftuar VIP do e ndajë kur t’i mbërrijë në dorë që të vërtetohet plotësisht që XH-ja dhe B-ja, janë Xhensila dhe Besi.

a594a1aa4f16171cff0f5214e464912e-157x280

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *