Vera Grabocka publikon videon më gallatë në krah të Timos. Shikoni sa bukur duken

Vera Grabocka publikon videon më gallatë në krah të Timos. Shikoni sa bukur duken

Kemi një sfidë për sot, gjeni një çift si Vera Grabocka dhe Timo Flloko. Të shkëlqyer në karrierën e tyre, të talentuar, përjetësisht të rinj dhe ndërkaq të dashuruar si në fillimet e historisë.

Ndërsa shumë çifte diskutojnë mbijetesën e pasionit pas tre viteve të para, apo pas shtatë, apo dhjetë viteve…Vera dhe Timo tregojnë që ndonjëherë vitet nuk kanë fare rëndësi.

Të shohësh videon e tyre të re nga Soho Houes West Hollywood, një nga Club-et më të veçantë në kufi të Beverly Hills, në Los Angeles, e kupton sa e rrallë është të gjesh të dytë me pasionin, pamjen dhe harenë e tyre rinore…

Soho West Hollywood #Timo ❤️ #special #place

A post shared by Vera Grabocka (@veragrabocka) on

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *