Valbona Selimllari publikon foto me fëmijët në plazh (foto)

Valbona Selimllari publikon foto me fëmijët në plazh (foto)

Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë.

Missi i parë Shqiptar shquhet për faktin se është natyrale dhe shumë e kujdesshme me pamjen dhe sjelljen e saj në publik.

Por kur vjen puna të fëmijët Vlabona është shumë e rezervuar dhe nuk i nxjerr kurrë në publik.

Selimllari ka thënë shpesh në intervista,se dëshiron që ata ta marrin vetë vendimin për t’u bërë ose jo të famshëm.

“Revistawho.Com” ka publikuar një foto të saj me 3 fëmijët duke pushuar në Jug.

308363

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *