Vajza e Niko Peleshit “po vuan”, shkon me pushime në Hawaii

Vajza e Niko Peleshit “po vuan”, shkon me pushime në Hawaii

Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për fotografitë shumë të bukura që poston rregullisht.

Aleksia i ka bërë hapat e parë në fushën e modelingut dhe është konsideruar e suksesshme.

Në vitin 2016 ajo u bë imazh i kopertinës së revistës italiane Dimmi vetëm në moshën 14-vjeçare.

Deri nga ajo kohë ajo është akuzuar shpeshherë për ndërhyrje të cilat i ka hedhur poshtë.

Por në postimet e fundit Aleksia ka treguar se po udhëton shumë dhe këtë herë ka zgjedhur vendet aziatike.

Ajo ka hedhur fotografi nga Kina dhe gjithashtu më pas ka rritur në Hawaii.

Madje ajo ka bërë një video live ku ka treguar pamjen e mrekullueshme që po shijon atje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *