Vajza e Blendi Fevziut është rritur dhe është bërë një yll i vërtetë

Vajza e Blendi Fevziut është rritur dhe është bërë një yll i vërtetë

Moderatori i famshëm shqiptar, Blendi Fevziu është babai i lumtur i dy vajzave: Mishelit dhe vogëlushes Alis.

Por ndërkohë që për të thuajse dy vitet e fundit sytë e të gjithëve kanë qenë tek vajza e tij e vogël, Blendi i ka surprizuar të gjithë duke postuar një foto me vajzën e madhe, e cila është shndërruar në një zonjushë të vërteë.

Në foton në fjalë, Mishelit i dallohen qartësisht tiparet e fytyrës të ngjashme si me të atit ashtu edhe me të ëmës: vetulla të theksuara, sy të shkruar dhe buzë të plota. Fotoja ka marrë menjëherë pëlqime të shumta si dhe komente ku shkruhet se sa e bukur është bërë vajza e gazetarit të famshëm.

64e0141b924617b1ea82d092dac0adb3

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *