“Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca”, Elvana sërish sytë nga Flori?

“Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca”, Elvana sërish sytë nga Flori?

Elvana dhe Flori kanë bashkëpunuar së bashku për gati dhjetë vjet. Që në fillimet e karrierës së tyre ata janë shfaqur krah njëri tjetrit.

Edhe pse kurrë nuk kanë pohuar gjë, ata kanë thënë copëza fjalish apo kanë bërë gjeste që kanë lënë të kuptojnë se kanë qenë më tepër se shokë shkruan Albeu.com.

I gjithë publiku gjithmonë ka dashur që ata të jenë bashkë dhe ndaj situata mes Florit dhe Elvanës ka qenë një nga temat më të komentuara.

Por kur Elvana vetëm pak kohë më parë vendosi të shkëpuste bashkëpunimin me Florin dhe të largohej për të çarë në tregun ndërkombëtar, ishin fansat ata që i kërkonin dëshpërimisht që të rikthehej me Florin.

Këtë herë Elvana vjen me një foto të saj ku ka fokusuar më tepër pjesën e fytyrës, por ajo që bën më tepër përshtypje është se çfarë ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

“Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca,”-përfundon postimi i saj në gjuhën angleze.

Dyshimet shkojne se e ka shkruar pwr Florin por sigurisht nuk dihet.

Njeri nga fansat madje i ka shkruar “Ngece me Flor Mumajesin”

316136

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *