Trondit këngëtarja shqiptare: Vuaj nga një sëmundje e rëndë

Trondit këngëtarja shqiptare: Vuaj nga një sëmundje e rëndë

“Fifi” apo Filloreta Raçi është një këngëtare që njihet për karakterin e saj të sinqertë e që flet gjithnjë pa dorashka,por kësaj here habit me deklaratën që bën.

Por në një intervistë për “Prive”, këngëtarja ka treguar se i duhet të dobësohet urgjentisht, jo për sytë e të tjerëve, por sepse i është shfaqur një problem shëndetësor.

“Më ka dal një problem në shtyllë kurrizore dhe më duhet urgjent të dobësohem se jam në gradën e fundit, mund edhe të paralizohem”, tregoi Fifi.

“Nuk po e bëj për njerëzit, as për dikë konkretisht, as për nënën e babain tim, po e bëj për shëndetin tim”, shtoi Fifi.