Shakira dhe Gerard Pique janë ndarë? Ja e vërteta

Shakira dhe Gerard Pique janë ndarë? Ja e vërteta

Shakira dhe Gerard Pique janë më të dashuruar se kurrë. Pavarësisht asaj që është raportuar, çifti që ka shtatë vjet që janë bashkë, nuk janë ndarë.

“Ata 100 % nuk janë ndarë”, ka thënë një burim i afërt për Us Weekly, për çiftin që kanë dy djem së bashku, Milan (4) dhe Sasha (2).

Shakira kohë më parë kishte thënë në një intervistë se ajo do të donte një familje të madhe me lojtarin e famshëm spanjoll, transmeton Klan Kosova.

“Do të doja të kisha tetë ose nëntë fëmijë me Gerad, ekipin tim të futbollit”, kishte thënë ajo për revistën Latina në muajin prill të vitit 2014.

Shakira dhe Gerard Pique janë më të dashuruar se kurrë.

Pavarësisht asaj që është raportuar, çifti që ka shtatë vjet që janë bashkë, nuk janë ndarë.

“Ata 100 % nuk janë ndarë”, ka thënë një burim i afërt për Us Weekly, për çiftin që kanë dy djem së bashku, Milan (4) dhe Sasha (2).

Shakira kohë më parë kishte thënë në një intervistë se ajo do të donte një familje të madhe me lojtarin e famshëm spanjoll.

“Do të doja të kisha tetë ose nëntë fëmijë me Gerad, ekipin tim të futbollit”, kishte thënë ajo për revistën Latina në muajin prill të vitit 2014.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *