Rudina Magjistari bie ‘pre’ e tundimit, shikoni çfarë ka bërë

Rudina Magjistari bie ‘pre’ e tundimit, shikoni çfarë ka bërë

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari nuk i ka rezistuar tundimit.

Ditët e fundit temperaturat kanë filluar të ndryshojnë duke shtuar më tepër dëshirën për pushimet verore.

Ndër të parat personazhe publike që nuk i ka rezistuar dëshirës është pikërisht Rudina.

Fundjava e saj i dedikohet totalisht familjes dhe shpesh ndan momente nga më specialet.

‘Freskët por qejf,’ ka shkruar Rudina në postimin e saj ku duket të provojë ujin e detit.