Rovena Stefa kërkon vëmendje, zhvishet dhe publikon foto erotike

Duket se Rovena Stefa kërkon sërish vemendjen e mediave dhe të publikut. Dihet se sot, këngëtaret tërheqin vemendjen me foto të zhveshura sesa me një këngë të tyren. Kështu bëri dhe Rovena, publikoi foto erotike.

Në “Instagram” ajo ka postuar një foto ku thotë se është fotoja e parë erotike, dhe që lë të nënkuptohet se foto të tilla do të ketë më shumë.

Rovena vjen tërësisht transparente duke zbuluar fundshpinën derisa nuk i lë shumë imagjinatës. E nuk kishin sesi të mungonin komentet për këtë foto, teksa të shumtë kanë adhuruar format seksi të këngëtares, e cila vitet e fundit nuk i ka kursyer pozat seksi.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *