Rita Ora zbret në terren, u vjen në ndihmë viktimave të tragjedisë së Londrës

Rita Ora zbret në terren, u vjen në ndihmë viktimave të tragjedisë së Londrës

Rita Ora i ka ardhur në ndihmë viktimave të tragjedisë që ndodhi dje në ndërtesën 24-katëshe Grenfell Tower, Londër.

Këngëtarja me famë botërore është fotografuar duke mbajtur ujë dhe shpërndarë furnizime rreth zonës.

25-vjeçarja e vizitoi vendin vetëm pak orë pasi flaka e tmerrshme la të paktën 12 të vdekur dhe 50 të plagosur.

Ngjarja e ka prekur emocionalisht yllin e popit pasi aty ishte vendi ku ajo kishte kaluar fëmijërinë.

Gjithashtu ajo u ka bërë thirrje të gjithë fansave nëpërmjet një postimi në Snapchat që të bënin të njëjtën gjë si ajo dhe të ndihmonin njerëzit.

“Ju lutem hajde dhe na ndihmoni nëse mundeni”-ka shkruar Rita.

416EE08800000578-0-image-a-1_1497511036029

416EE33000000578-4606322-image-m-5_1497511462822

416EE0C400000578-4606322-image-a-4_1497511358982

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *