Rike Roçi trondit plazhin me gjoksin bombastik!

Rike Roçi trondit plazhin me gjoksin bombastik!

Është një nga ish-banoret e Big Brother më të komentuara sa i përket formave të saj dhe sigurisht që në këto ditë të nxehta Rike Roçi nuk kursehet.

Ajo ka publikuar në Instagram një video në të cilën ndodhet në plazh me bikini, ku gjoksi i saj është duke shpërthyer. Padyshim që ajo vijon të jetë më seksi dhe në formë se kurrë.

ricke_roci_gjoksi_plazh21497301091

ricke_roci_gjoksi_plazh31497301092

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *