Rihanna më e bukur se kurrë në kopertinën e “Elle”, rrëfen pengun më të madh në jetë

Rihanna më e bukur se kurrë në kopertinën e “Elle”, rrëfen pengun më të madh në jetë

Rihanna për herë të parë ka rrëfyer një eksperiencë të pakëndshme në jetën e saj për të cilën ka disa gjëra që është bërë pishman. Këngëtarja ka pozuar për revistën e famshme “Elle” ndërsa ka folur edhe rreth jetës private.

Intervista së bashku me setin fotografik do të publikohen në muajin tetor. Këngëtares së njohur i kanë bërë pyetje edhe personazhe të famshëm si Tyra Banks, Eminem, Venus Williams, Zac Posen, Pharrell Williams dhe David Copperfield.

Pyetjes se ku dëshironte të ndodhej në qoftë se David Copperfield me magjinë e tij mund të kthente pas kohën këngëtarja i është përgjigjur pikërisht 10 minuta para se të humbiste virgjërinë. Në këtë formë 29-vjeçarja ka lënë të kuptohet se kjo eksperiencë për të nuk ka qenë aspak e mirë.

Ndërkohë, Rihanna ka tërhequr vëmendje edhe në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “CFDA Awards”, ku kishte zgjedhur të veshte një fustan që në pah gjoksin.

C_2_fotogallery_3082413_4_image

440361FA00000578-4863414-image-a-99_1504816594599

4403C20000000578-4863414-image-a-101_1504816636109

4403C1EA00000578-4863414-image-a-100_1504816630540

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *