Publikohet videoja e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Video)

Publikohet videoja e dasmës së Xhensilës dhe Besit (Video)

1 shtatori do të mbetet gjithmonë në memorien e tyre. Kjo se, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku dashurinë e tyre 7 vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë, shkruan lajmi.net

Ekipi i emisionit ‘Mirage’ ka qenë i pranishëm në këtë dasmë përrallore dhe ekskluzivisht ka sjell detaje dhe atmosferën që mbretëroi.

Më poshtë keni gjithë këtë ceremoni të bukur.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *