Përlot Barbana, motra e Ergi Dinit: ‘Nuk e di deri kur do mundem të vazhdoj’

Përlot Barbana, motra e Ergi Dinit: ‘Nuk e di deri kur do mundem të vazhdoj’

Nëntorin e vitit të kaluar, Ergi Dini, fituesi i ‘X Factor 2014’ dhe shoku i tij Klajdi Halili humbën jetën në një aksident me motorr në rrugët e Tiranës, manovrat e rrezikshme të të cilëve me këtë mjet rezultuan fatale. Humbja ishte jo vetëm e familjarëve, por edhe e publikut shqiptar.

Babai dhe motra e Ergit, këngëtarja Barbana Dini kanë shkruajtur disa poezi dhe shkrime për humbjen e tij të cilat kanë prekur shqiptarët.

Ditën e sotme, Barbana ka përlotur të gjithë me atë që shkruan për të vëllain dhe se si ndihet për mungesën e tij. “Nuk e di deri kur do mundem te vazhdoj te bej sikur po jetoj’ shkruan ajo duke postuar foton e vëllait të ndjerë.

ff402501c4c0ed5dcec70d37efec4e68

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *