Nusja e Jozefina Topallit mërzitet me gazetarët: Nuk më lënë të shijoj sukseset e mia

Nusja e Jozefina Topallit mërzitet me gazetarët: Nuk më lënë të shijoj sukseset e mia

Ajo është modele, moderatore, aktore, por pavarësisht këtyre për disa ajo mbetet thjesht “nusja e Jozefina Topallit”

Bukuroshja Eva Murati është në një lidhje me djalin e ish- kryetares së Kuvendit Jozefina Topallit, dhe ndërsa të gjithë mendojmë se është diçka shumë e mirë, mesa duket për të jo dhe aq.

Nëpërmjet një statusi në Instagram, Eva ka treaguar se është mërzitur nga njerëz të cilët ia atribuojnë të gjitha arritjet e saj faktit se është nusja e një prej figurave më të rëndësishme në Partinë Demokratike, por jo vetëm edhe të historisë së politikës shqiptare.

“Kur merr guximin te google-osh emrin tend dhe zbulon se duhet te besh nje falenderim zyrtar per portalet dhe gazetat qe pavarsisht gjithckaje nuk me lene te shijoj asnje sukses timin ne menyre qe te arrij me shume!!! Thanks”, shkruan bukuroshja.

Epo jo më kot, ç’do gjë e mirë e ka dhe një gjë të keqe.

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *