Njihuni me fëmijët simpatikë të aktorit Kastriot Çaushi (Foto)

Njihuni me fëmijët simpatikë të aktorit Kastriot Çaushi (Foto)

Kastriot Çaushi është një ndër aktorët më pëlqyer shqiptarë. Çaushi ka dy fëmijë, Erosin dhe Fionën. Në fakt për hir të së vërtetës, aktori ka preferuar ta mbajë larg familjen nga vëmendja mediatike.

Por tashmë që fëmijët e tij janë të rritur është e vështirë që të mos kenë profile personale në rrjetet sociale. Teksa i sheh në foto të ndryshme në rrjetet sociale, vë re ngjashmërinë e djalit Erosit me babain e tij.

Ndërsa vajza është më e kundër për shkak të ngjyrës së flokëve dhe syve të kaltër, çfarë me siguri i ka trashëguar nga e ëma, Valbona.
kas4

kas3

kas2

kas1

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *