Monika Kryemadhi i bën “block” Ramës e Metës: Ja për kë politikan kam respekt

Monika Kryemadhi i bën “block” Ramës e Metës: Ja për kë politikan kam respekt

E ftuar në “Xing me Ermalin” Monika Kryemadhi ka treguar se politikani për të cilin ka më shumë respekt ajo është Sali Berisha.

“Për mua Berisha është ai i pari për të cilin kam respekt. Ai është burrë shteti, i lexuar dhe e mban fjalën duke u shkuar deri në fund marrëveshjeve”, tha Kryemadhi.

Ajo ka treguar ne emision se Kryeministrit Edi Rama dhe bashkeshortit te saj Ilir Meta u ka bere “Block” ne telefon.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *