Modeli Alesio Alia: Shkova për një natë me deputeten shqiptare

Ai quhet Alesio Alia dhe është model.

Alia ka dhënë një intervistë për revistën Story, ku shprehet se ka pasur një romancë me një deputete.

Sipas tij, romanca ka zgjatur pak.

Ai thotë se ka shkuar vetëm një natë me deputeten shqiptare.

Megjithatë, ai nuk ka dhënë detaje për identitetin e saj.

Ndoshta kemi të bëjmë me një Xhesika Ndoj, por këtë radhë në versionin mashkull.

alesio

WHOONLINE23-6

images

mo_1457519853-5225478

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *