Më në fund! Beyonce publikon foton e parë me binjakët

Më në fund! Beyonce publikon foton e parë me binjakët

Pas nje pritjeje te gjate nga ana e fansave me ne fund mbreteresha e muzikes Beyonce ka publikuar foton e pare me vogelushet e saj, binjaket Sir Carter dhe Rumi qe sot bejne 1 muajsh.

Beyonce duket se eshte ne forme shume te mire pas lindjes se djalit dhe vajzes, me te vegjlit qe iu shtuan familjes Carter.

Ne foto vogelushet duken rehat ne krahet e mamit te tyre te famshme.

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *