Më në fund, Arian Çani pozon për herë të parë me gruan (Foto)

Më në fund, Arian Çani pozon për herë të parë me gruan (Foto)

Nëse tentoni të gjeni foto të Arjan Çanit me bashkëshorten e tij në Google, keq na vjen t’ju themi por do të zhgënjeheni.

Përveç një fotoje të famshme të dyshes në momente pasioni, të gjitha të tjerat janë pa mendje, dhe të një cilësie skandaloze.

8e7c911c91b8b64e042d09d14915f8ff

Po, është dhe një foto e shekullit të dytë para erës tonë, kur çifti sapo kishte nisur historinë e dashurisë.

Si pjesë e televizionit Klan për vite me radhë, Çani s’kishte si të mungonte në ceremoninë e 20-vjetorit të emisionit ‘Opinion’ dhe bashkë me të edhe bashkëshortja, Enida Petro me profesion stomatologe.

Të dy u fotografuan nga aparati i ‘Anabel’ duke shijuar nga një gotë verë dhe duken në formë shumë të mirë. Pastaj a mund të ndalemi tek dora e Çanit e mbështetur tek shpatulla e së shoqes? Çfarë burri!

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *