Martohet Xhensila dhe Besi, dasma si në përrallë (Foto+Video)

Martohet Xhensila dhe Besi, dasma si në përrallë (Foto+Video)

Kengetarja Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku i kane premtuar njeri-tjetrit dashuri te perjetshme duke u lidhur ne martese ne nje mbremje vertete magjike me atmosfere perrallash.

Nusja i ka mahnitur te ftuarit ndersa ka hyre me nje karroce qe dukej sikur kishte dale nga perralla e Hirushes. Ata i kane lexuar te emocionuar betimet njeri tjetrit. Ndersa me pas jane cliruar dhe ka nisur festa e jashtezakonshme mes te ftuarve VIP por edhe familjareve.


20170901-224747 by revistaime

24e6affd6644bafe35f36839fc7adecf

21269900-1947832705496400-96486496-n-1

21291484-1947832718829732-1779167699-n

21297356_10210148811860089_1110423770_o

dasma-xhensila

21291252_451233155276682_1840706223_n-1

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *