Martohet Marina dhe Getoari, prezantuesja nuse përrallore (Foto)

Martohet Marina dhe Getoari, prezantuesja nuse përrallore (Foto)

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi sapo i dhanë fund beqarisë në një ceremoni të mbajtur pranë detit në Gjirin e Lalzit.

Sapo kanë dalë edhe imazhet e para të çiftit teksa ecën në altar e më pas kur celebrohen nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Marina ka zgjedhur një fustan të fryrë dhe duket si princeshë ndërsa Getoar Selimi ka zgjedhur kostumin klasik të zi.

Nderkaq i pari qe nxorri nje imazh te nuses ishte grimieri i Marina Vjollcës ka publikuar foton e saj, ku duket si një princeshë e veshur në të bardha.

‘Nusja e vitit’ ka shkruar grimieri Arbër Bytyqi krah fotos së Marinës. Ajo shkëlqen si kurë më parë. Ceremonia martesore e çiftit ka filluar para pak minutash dhe po mbahet në ‘Gjirin e Lalzit’ në Durrës.

Të pranishëm në ceremoni do të jenë 300 veta.

screenshot-25_1505067429-1847293

21568813_910253655843661_8077615383806214144_n

screenshot-26_1505067517-5461588

auto_Marina_Vjollca_Nuse1505067445

f02f2facc1755f51993a565516a7b6a5

994b8784ed1b95db9712a22e96fb3286

f178fb70a61308edb63fd421b2b8c30f

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *