Luana apo Marina? Kush është më e bukura sipas Fadil Berishës

Luana apo Marina? Kush është më e bukura sipas Fadil Berishës

Ditën e djeshme me anë të një videoje ku shfaqej Marina në një set fotografik, fotografi me famë botërore, Fadil Berisha komplimentonte moderatoren duke shkruar: “Fytyrë perfekte, bukuri klasike”.

Po për Luanën çfarë mendon Berisha? Fotografi nuk ka lënë pa dhënë mendimin e tij edhe për motrën tjetër bukuroshe të cilën e komplimenton me fjalën që të gjithë janë dakort.

Fadil Berisha mendon se Luana është shumë seksi dhe kështu shkruan në përshkrimin e videos. Ndërsa Luana i komenton: “Dashuri, dashuri, më i miri i më të mirëve”./Xing