Lori Hoxha zbulon arsyen përse nuk do të ketë kurrë fëmijë! (Foto)

Lori Hoxha zbulon arsyen përse nuk do të ketë kurrë fëmijë! (Foto)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto së bashku me vëllain e saj Itan.

Ajo shfaqet duke e përqafuar dhe puthur atë. Megjithatë krahas kësaj foto Lori ka shkruar me shaka: “Kjo është arsyeja përse nuk do të bëj kurrë fëmijë. Ata do të jenë më të gjatë se unë kur të jenë 10-vjeç,”-shprehet trashëgimtaria e Top Medias.
lori

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *