Kush tha që Rita Ora nuk flet shqip? Ja “dëshmia” Sidrit Bejlerit

Kush tha që Rita Ora nuk flet shqip? Ja “dëshmia” Sidrit Bejlerit

Rita Ora qëndroi një ditë në Shqipëri, dhe gjatë kësaj kohe ka takuar fytyra të ndryshme publike.

Çshtë këngëtari shkodran, Sidrit Bejleri ai që ka rrëfyer një detaj nga nga takimi me Rita Orën. Sidrit Bejleri me nëj humor tipik shkodran ka treguar se Rita kupton gjuhën shqipë më shumë nag sa mendonim.

‘E pyeta sa është ora? Ma ktheu: “Sa asht sahati” Shumë e thjeshtë dhe shumë njerzore @ritaora Faleminderit për vleresimin!’-shkruan këngëtari i njohur Sidrit Bejleri.

Category Showbiz

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *