Klea dhe Elgiti dorëzohen më në fund dhe pranojnë lidhjen e dashurisë?

Klea dhe Elgiti dorëzohen më në fund dhe pranojnë lidhjen e dashurisë?

Megjithëse e fshehën, nuk e konfirmuan, por as nuk e mohuan asnjëherë, më në fund Klea dhe Elgiti duket se janë dorëzuar. Të paktën këtë lënë të kuptohet nga fotoja e fundit që është postuar pak më parë nga të dy në rrjetet sociale.

Vetëm një ditë më parë, Klea ishte e ftuar në “Rudina”, por sërish i bëri bisht pyetjes në lidhje me Elgitin. Duke thënë se nuk do të flasë më për këtë temë për të cilën është aluduar shumë, ajo refuzoi të jepte një përgjigje të prerë nëse janë apo jo të lidhur.

Ndërsa sot, edhe pas përgjigjeve konfuze të Kleas, por edhe Gitit, për këtë lidhje, dy artistët janë dorëzuar dhe kanë postuar të njëjtën foto. Nuk kanë vënë asnjë shënim mbi të, por puthja e Elgitit në ballë nuk ka nevojë për status sqarues. Tani nuk kemi më asnjë dyshim për këtë raport që gjatë muajve të fundit i ka bërë të gjithë t’i ndjekin më sy në pothuaj çdo lëvizje virtuale.

Ka njeri më dyshime?

Untitled

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *