Klaudia Pepa shpërthen në Hollywood: S’e keni idenë me kë po bashkëpunon!

Klaudia Pepa shpërthen në Hollywood: S’e keni idenë me kë po bashkëpunon!

Shqipëria jo e jo, po as Italia duket se ka qenë mjaftueshëm për Klaudia Pepën! Balerina e njohur shqiptare tashmë po njeh suksesin aty ku konkurrenca është thjesht e pamëshirshme: Në Hollywood.

Dhe nëse fillimisht u përfol se ajo ndodhej aty për pushime, Klaudia është kujdesur të sqarojë se është aty vetëm për punë.

Në disa postime të reja në Instagram, ylli i baletit ka zbuluar se po bashkëpunon për një video muzikore me as më shumë e as më pak se koreografin e Jennifer Lopez, Kyle Hanagami dhe të dashurën e tij Haley Fitzgerald, gjithashtu balerinë e trupës së JLo.

“Koreografi i videos sime muzikore.”- ka shkruar Klaudia në foton ku shihet duke punuar me emrin e mirënjohur të botës së kërcimit.

@kylehanagami Choreographer of my music video @haleyfitzgerald @emma_hauser

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *