Ja si ishin veshur në festën e ‘Opinion’ bashkëshortja dhe vajza e Blendi Fevziut

Ja si ishin veshur në festën e ‘Opinion’ bashkëshortja dhe vajza e Blendi Fevziut

Me rastin e 20-vjetorit të emisionit ‘Opinion’, moderatori Blendi Fevziu organizoi një pritje me rreth 600 të ftuar në sheshin ‘Nënë Tereza’, ku sigurisht nuk munguan bashkëshortja e moderatorit dhe vajza e tij e madhe.

Ndonëse nuk janë pikasur në rrjetet sociale, fotot e Ines Ajdinit dhe Mishel Fevziut janë siguruar gjate këtij eventi madhështor.

Partnerja e moderatorit kishte zgjedhur një fustan tepër elegant dantelle në ngjyrë bojëqielli, ndërsa, e bija, një fustan të gjatë blu, transparent në pjesën e poshtme.

b5e5d52fa275b700911d672f8406af64

902f388852bb25fced8db69db4390b4b

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *