Inva Mula publikon foto prekëse me fëmijët e saj!

Inva Mula publikon foto prekëse me fëmijët e saj!

Sopranoja me famë botërore Inva Mula ka publikuar këto ditë foto mjaft të ndjera me fëmijët e saj.

Gjatë ditës së djeshme ajo kishte publikuar një foto duke bashkuar duart me vajzën e saj dhe sot me djalin Anthony. Në këtë foto Inva ka treguar dashurinë e pafundme që ka për dy fëmijët e saj.