Ingrid Gjoni ndahet nga bashkëshorti?!

Ingrid Gjoni ndahet nga bashkëshorti?!

Ingrit Gjoni është një ndër këngëtaret më me përvojë në tregun shqiptar, ama prej një viti ajo ka qëndruar larg muzikës dhe vëmëndjes së mediave.

Këngëtarja ka thënë më herët se ka zgjedhur të bëjë një jetë të qetë me vogëlushin e saj Parid, por duket se pak kësaj fshihet diçka tjetër.

Thashethemet më të fundit tregoj se Ingrit Gjoni ka kaluar një periudhë të vështirë të jetës, ndarjen nga partneri i saj i disa viteve Genti.

Mësohet se këngëtarja Gjoni dhe bashkëshorti i saj nuk jetojnë më bashkë por akoma nuk dihen shkaqet e ndarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *