Ilda Bejleri vrastare, del vetëm me këmishë në rrugë

Ilda Bejleri vrastare, del vetëm me këmishë në rrugë

Ajo është një nga moderatoret më sexy.
Ilda Bejleri gjithmonë është komentuar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Kleviz Balliu.